Ash vs Evil Dead final yapıyor!

Starz‘ın orijinal korku-komedi dizisi Ash vs Evil Dead ekranlara veda ediyor. 3 sezondur devam eden ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan dizi Starz tarafından iptal edildi.

80’li yılların kült korku filmi serisi olan Evil Dead’in devamı olarak çekilen  ve Bruce Campbell, Ray Santiago ve Dana DeLorenzo gibi oyuncuların rol aldığı yapım Starz‘da 29 Nisan‘da yayınlanacak 3. Sezon 10 bölümü ile final yapacak.  Kült karakter Ash’i canlandıran Bruce Campell de Twitter adresinden yaptığı açıklamayla dizinin final yapacağını doğruladı.

2015’teki prömiyeri sırasında 400 binin üzerinde izleyiciyi televizyonları başına çeken Ash vs Evil Dead, bu sezonunda sayıyı 170 bine düşürmüştü. Senaryosu  Sam Raimi, Ivan Raimi ve Tom Spezialy‘e ait olan dizinin yapımcılığını ise Sam Raimi, Ivan Raimi, Rob Tapert ve Bruce Campbell gibi isimler üstlenmişti.

Dizinin sezon finali SinemaTV kanal ailesinde yer alan Sinema Aksiyon‘da 1 Mayıs Salı gecesi 00:15’te yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle