‘Doom Patrol’ Dizisinin Kötü Adamı Belli Oldu!

‘Doom Patrol’ dizisinin kötü adamı belli oldu! DC Universe’un yeni dizisi Doom Partol’un kadrosu genişlemeye devam ediyor. White Collar ve American Horror Story dizisinin yıldız ismi Matt Bomer, dizinin kötü adamı Larry Trainor‘ı seslendirecek.

Avengers: Infinity War‘ın yıldız ismi Matthew Zuk da filmin kadrosuna dahil olmuştu. Jeremy Carver tarafından kaleme alınan Doom Patrol, 2019’da DC Universe platformunda yayınlanmaya başlayacak.

‘Doom Patrol’ Dizisinin Kötü Adamı Belli Oldu! The Normal Heart ve The Last Tycoon ile Emmy ve Altın Küre ödülü kazanan Bomer, White Collar ve American Horror Story: Hotel adlı yapımlarda rol almıştı.

Dc Comics karakterlerinden uyarlanan dizide Robotman, Negative Man, Elasti-Girl, Crazy Jane ve Doktor Niles Caulder’ın maceralarına tanık olacağız. Dizi, Titans‘tan sonra yaşananları ele alacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle