Justin Roiland’ın Yeni Animasyon Komedi Dizisi Geliyor

Cartoon Network’ün ünlü dizisi Rick and Morty‘nin yaratıcısı Justin Roiland’ın yeni animasyon komedi dizisi geliyor. Variety‘de yer alan habere göre Roiland ve “Rick and Morty” dizisinin yazarı Mike McMahan, dizi üzerinde çalışmaya başladılar. Hulu, Solar Opposites isimli dizinin iki sezonu için sipariş verdi.

2020’de yayınlanması planlanan dizinin her bir sezonu 8 bölümden oluşacak. Roiland ve McMahan dizide hem yapımcı ve senarist olarak  görev alacak.Roiland aynı zamanda dizide yer alacak olan Terry ve Korvo karakterlerini seslendirecek. Dizinin yapımcılığını 20th Century Fox Television üstlenecek.

Dizi, Orta Amerikaya sığınmak zorunda kalan uzaylı bir aileyi merkezine alacak. Dizi projesi 2015 yılında Fox tarafından duyurulmuş ancak hayata geçirilememişti. Roiland, Dan Harmon ile birlikte Rick and Morty isimli yetişkin animasyon televizyon dizisinin 4. sezonu üzerinde de çalışıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle