Nicole Kidman’lı ‘The Others’ Yeniden Çevrilecek!

Nicole Kidman’lı ‘The Others’ Yeniden Çevrilecek! Nicole Kidman’ın başrolünde yer aldığı 2001 yapımı “The Others,” yeniden çevrilecek.

1945 yılı II. Dünya Savaşı döneminde geçen film, kocasını savaşta kaybeden Grace Stewart ve gün ışığına çıkamayan iki çocuğunu merkezine alıyor. Vizyona girdiği dönem büyük ses getiren film, 17 milyon $ bütçeyle çekilmiş, 200 milyon $’ın üzerinde gişe elde etmişti. Alejandro Amenábar’ın yönetmenliğini üstlendiği film, en iyi yönetmen ve en iyi film dahil olmak üzere 7 tane GOYA ödülü almıştı.

Universal Pictures, nisan ayında hararetli bir ihale savaşından sonra hakların kontrolünü FilmSharks’ın sahibi olduğu The Remake Co. ve Video Mercury’den alan Sentient Entertainment’a devretti. Sentient, FilmSharks CEO’su Guido Rud ve Atletico Madrid başkanı Enrique Cerezo’nun sahibi olduğu Video Mercury’le filmin yeniden çevrimi için çalışmalara başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle