Robert Downey Jr., ‘Sherlock Holmes’u Marvel Tarzı Sinematik Evrene Dönüştürmek İstiyor!

Robert Downey Jr., ‘Sherlock Holmes’u Marvel Tarzı Sinematik Evrene Dönüştürmek İstiyor! Sherlock Holmes filmlerinde, Arthur Conan Doyle karakterini acımasız bir entellektüel haline getiren Robert Downey Jr., şimdi daha fazlasını istiyor. Fast Company’e göre, aktör, Sherlock Holmes’u Marvel tarzı bir sinematik evrene dönüştürmek istiyor.

Downey, bir panelde yaptığı konuşmada, “Çeşitliliğin gerçek değerine ulaşmayacaksan neden üçüncü filmi yapacaksın? Conan Doyle karakterinin şimdeye kadar görülmemiş bir gizeme sahip olduğunu düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Robert’ın eşi ve prodüksiyon partneri olan Susan Downey ise potansiyel proje için oldukça heyecanlı: “Daha fazlasını yapmak için bir fırsat olduğunu görüyoruz. 10 yıldır Marvel’ın neler yaptığını gözlemlemek bizim için paha biçilmez bir deneyim. Ancak biz yapılmış olanı yapmak istemiyoruz, daha farklı bir çerçeve çizeceğimize inanıyoruz. ”

Kaynak: Collider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle