‘Sherlock Holmes 3’ Yönetmenini Buldu!

‘Sherlock Holmes 3’ yönetmenini buldu! ‘Rocketman’in yapımcısı Dexter Fletcher, Robert Downey Jr.’ın yeniden başrolde yer alacağı son ‘Sherlock Holmes’ filmini yönetmeye hazırlanıyor.

Fletcher bu görevi, her ikisi de son derece başarılı olan 2009 yapımı ‘Sherlock Holmes’ ve 2011’de vizyona giren ‘Sherlock Holmes: A Shadow of a Game’ filmlerini yöneten Guy Ritchie‘den devraldı.

Kaynaklar göre Warner Bros. uzun süredir üçüncü filmi yapmayı planlıyordu ancak Downey’nin yoğun programı sebebiyle bu plan sürekli erteleniyordu. Üçüncü filmin 21 Aralık 2021‘de vizyonda olması planlanıyor.

Son filmde Jude Law‘un Profesör Watson rolüne geri dönmesi bekleniyor. Susan Downey, Joel Silver, Dan Lin ve Lionel Wigram tarafından üretilen filmin senaryosu Chris Brancato‘ya emanet. Stüdyo daha önce, filmin 2020 Noel haftasında vizyona gireceğini duyurmuştu ancak geçen Mart ayında yapılan açıklamayla bu tarih ertelendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle