Anal Porn

‘Game of Thrones’ Yıldızları Hangi Yapımlarda Olacak?

Merakla beklenen ve final sezonunu yapan “Game of Thrones” karakterleri performanslarıyla birçok insanın beğenisini kazanmayı başardı. Şimdilerde karakterlerin önümüzdeki dönem hangi proje tekliflerini değerlendireceği merak konusu.

İşte önümüzdeki dönem ‘Game of Thrones’ yıldızlarının rol alacağı yapımlar:

PETER DINKLAGE

'Game of Thrones' Yıldızları Hangi Yapımlarda Olacak?

Dizide Tyrion Lannister karakterine hayat veren Peter Dinklage, önümüzdeki dönem “The Croods 2” ve “The Angry Birds Movie 2″nun seslendirme kadrosunda yer alacak.

EMILIA CLARKE

'Game of Thrones' Yıldızları Hangi Yapımlarda Olacak?

Phillip Noyce‘un yıl sonunda vizyona girecek gerilim filmi “Above Suspicion,”da izleyeceğimiz Clarke, Paul Feig‘in yönetmenliğini üstlendiği “Last Christmas”da da Henry Golding ile birlikte rol alacak.

KIT HARINGTON

Xavier Dolan’ın “The Death and Life of John F. Donovan,” isimli yapımında rol alan Harington, How to Train Your Dragon: The Hidden World’ün seslendirme kadrosunda yer aldı.

LENA HEADEY

'Game of Thrones' Yıldızları Hangi Yapımlarda Olacak?

Stephen Merchant’ın ilk yönetmenlik deneyimi yaşadığı “Fighting with My Family”de rol alan Headey, dram filmi “The Flood,” ve “Thrones” isimli yapımlarda izleyeceğiz.

SOPHIE TURNER

X-Men’in devam filmi “Dark Phoenix”te izleyeceğimiz Turner, gerilim filmi “Heavy”de de rol alacak.

MAISIE WILLIAMS

'Game of Thrones' Yıldızları Hangi Yapımlarda Olacak?

Williams’ı, 2017 yılında çekimlerine başlanan “The New Mutants”da izleyeceğiz.

NIKOLAJ COSTER-WALDAU

Carice Van Houten ile birlikte Brian De Palma‘nın son filmi “Domino”da rol alacak olan Coster-Waldau , “Suicide Tourist”de dedektif olarak karşımıza çıkacak.

GWENDOLINE CHRISTIE

Armando Iannucci’nin yeni filmi “The Personal History of David Copperfield,” de rol alacak olan Christie, “Blackfish”in yönetmeni Gabriela Cowperthwaite‘ın yeni filmi “The Friend”de rol alacak.

KRISTOFER HIVJU

Game of Thrones’dan önce Ruben Östlund’in 2014 yapımı “Force Majeure,” filmiyle tanıdığımız Hivju, önümüzdeki dönem Jim Rash ve Nat Faxon‘ın yönetmenliğini üstlendiği “Downhill”de rol alacak.

LIAM CUNNUNGHAM

Nat Geo’nun limitli dizisi “The Hot Zone,”un kadrosunda yer alacak olan Cunnungham, Gillian Anderson, Gary Oldman, Mark Hamill, ve Andy Serkis gibisi ismlerle tek kişilik bilgisayar oyunu olan “Squadron 42,”da rol alacak.

ISAAC HEMPSTEAD WRIGHT

Wright’ı çekimlerine bu yaz başlanacak olan ve yönetmen/senaristliğini Neil Burger‘ın üstlendiği “Voyagers”da rol alacak.

CONLETH HILL

Rob Doyle‘un romanında uyarlanacak “Here Are the Young Men” isimli dizide rol alacak olan Hill, TV dizisi “Dublin Murders”un kadrosunda da yer alıyor.

IAIN GLEN

“Mrs. Wilson” ve “Titans” dizilerinde rol alacak olan Glen’i, bilim kurgu filmi “Haven: Above Sky,”da izleyeceğiz.

NATHALIE EMMANUEL

Emmanuel’i “Four Weddings and a Funeral,” ve “The Dark Crystal: Age of Resistance” dizilerinde izleyeceğiz.

1 thought on “‘Game of Thrones’ Yıldızları Hangi Yapımlarda Olacak?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir