Dominic Cooper, Western Dizisi ‘That Dirty Black Bag’de Rol Alacak!

Dominic Cooper, Western Dizisi ‘That Dirty Black Bag’de Rol Alacak! BRON Studios ve Palomar’ın yapımcığını üstleneceği dizinin çekimleri İtalya, İspanya ve Fas’ta yapılacak. Mauro Aragoni dizinin senaryosunu Silvia EbruelMarcello Izzo ve Fabio Paladini ile birlikte kaleme alacak.

That Dirty Black Bag,  Arthur McCoy (Cooper) ve Red Bill (Douglas Booth) arasında süren 8 günlük saaşı konu alacak. Dizinin kadrosunda Niv SultanGuido CaprinoChristian CookePaterson JosephRose Williams (Sanditon), Zoe BoyleIvan ShawEugene Brave RockAnna ChancellorAiden Gillen (Game of Thrones), ve Travis Fimmel (Vikings) kimi isimler de yer alıyor.

Cooper’ı önümüzdeki günlerde casus gerilimi Spy City’de izleyeceğiz. Aktör daha önce Pride and Prejudice and ZombiesLoving Vincent ve The Dirt gibi filmlerde yer aldı. Cooper, The Way of the Wind filminde de Terrence Malick ile başrolü paylaşacak.

Kaynak: Collider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle