Jason Statham, Suç Dramı ‘Small Dark Look’da Rol Alabilir!

Jason Statham, Suç Dramı ‘Small Dark Look’da Rol Alabilir! Statham, Focus Features’ın yapımcılığını üstleneceği suç dram filmi “Small Dark Look”da rol almak için görüşmelere başladı. Filmin yönetmenliğini Martin Zandvliet üstlenecek.

Film, “Body Cross,” olarak biliniyor ve Londra’daki Rus suç çetesini merkezine alıyor. Filmle ilgili detaylar henüz gizli tutuluyor. Filmin senaryosunu “Dirty Pretty Things,” ile Akademi adaylığı kazanan Steven Knight tarafından kaleme alınacak.

Proje ilk duyurulduğunda filmin yönetmenliğini William Oldroyd’un üstleneceği söylenmişti.

2018 yapımı “The Meg”de karşımıza çıkan Statham, Dwayne Johnson ile“Fast and Furious” spinoff projesi olan “Hobbs & Shaw,”da rol aldı. Film, tüm dünyada 750 milyon $ gişe elde etti. Aktörü Guy Ritchie’nin gerilim filmi “Five Eyes”da da izleyeceğiz.

“Land of Mine,” ile Oscar adaylığı elde eden Zandvliet, “Closed Circuit,” “Eastern Promises,” “Locke” ve “Hummingbird” gibi yapımların da yönetmenliğini üstlenmişti. Zandvliet, “Who Wants to Be a Millionaire?”ın 3 yaratıcısından biriydi.

Kaynak: Variety

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al