15. Akbank Kısa Film Festivali Başvuruları Başladı!

Bu yıl 15. kez düzenlenecek olan Akbank Kısa Film Festivali başvuruları başladı. 18-28 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan festivalin yarışma bölümü için başvurular 30 Kasım 2018 tarihinde son bulacak.

Ulusal ve Uluslararası olmak üzere iki ayrı kategoride gerçekleştirilecek olan 15. Akbank Kısa Film Festivali Yarışma Bölümü’ne katılanlar arasından, jürinin değerlendirmesiyle belirlenecek olan en iyi filmlere 5.000 dolar ödül verilecek. Yarışmayı kazanan filmler, festivalin ardından Türkiye’nin bir çok üniversitesinde düzenlenecek olan “Ödüllü Filmler Üniversitelerde” etkinliği kapsamında izleyiciyle buluşacak.

Akbank Kısa Film Festivali, ‘Festival Kısaları’, ‘Dünyadan Kısalar’, ‘Kısadan Uzuna’, ‘Deneyimler’, ‘Belgesel Sinema’, ‘Perspektif’, ‘Özel Gösterim’ ve ‘Akbank Kısa Film Forum’ bölümlerinden oluşacak. Ayrıca festival kapsamında yurt içi ve yurt dışından geniş katılımlı atölye çalışmaları ve söyleşiler gerçekleştirilecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle