‘A Quiet Place 2,’ ve ‘Top Gun: Maverick’ 2021’e Ertelendi!

Sinemaseverlerin “A Quiet Place 2” ve “Top Gun” filmleri için bir süre daha beklemeleri gerekecek. Paramount iki filmin de vizyon tarihini 2021’e ertelediğini duyurdu. John Krasinski ve Emily Blunt‘ın başrollerinde yer aldığı “A Quiet Place Part 2,” 3 Nisan 2021’de, Tom Cruise’un başrolünde yer aldığı “Top Gun: Maverick,” ise 2 Temmuz 2021’de vizyonda olacak.

Paramount’tan Chris Aronson ve Mark Viane yaptıkları açıklamada, “Sinemada film izleme gibi bir deneyimin olmadığını biliyoruz. Sinema deneyimimiz ve ortaklarımızın da fikirlerini göz önünde bulundurarak, şunu vurgulamak istiyoruz, zamanı geldiğinde her sinemasever büyük ekranda Paramount filmlerini keyifle izleyecektir” ifadelerini kullandı.

Stüdyo, “Sonic the Hedgehog 2,” filminin de 8 Nisan 2022^de vizyonda olacağını açıkladı. Yeni vizyon tarihi duyurulan filmler arasında “Jackass” film (3 Eylül 2021), “Under the Boardwalk” (22 Temmuz 2022) ve “The Tiger’s Apprentice” (10 Şubat 2023) bulunuyor.

Kaynak: Variety

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle