Abigail Breslin, ‘Stillwater’ Filminde!

Abigail Breslin, ‘Stillwater’ filminde! Abigail Breslin, Tom McCarthy tarafından yönetilecek olan ‘Stillwater’ adlı filmde Matt Damon‘la birlikte rol alacak.

Damon‘ın Mayıs ayında kadroya katılmasının ardından Participant Media projeyi satın aldı. Participant Media daha önce McCarthy ile Oscar ödüllü ‘Spotlight’ filminde çalışmıştı.

‘Stillwater’, Oklahoma’da bir petrol sondaj kulesinden sorumlu Bill adında bir adamın, işlemediği bir cinayetten ötürü hapisanede tutulan kızını ziyaret etmek üzere Marsilya’ya gidişini merkezine alıyor. Dil engelleri, kültürel farklılıklar ve karmaşık bir hukuk sistemi ile karşı karşıya kalan Bill, kızını temize çıkartmak için elinden geleni yapar. Bu süreçte, yerli bir kadın ve genç kızıyla kurduğu arkadaşlık sayesinde kişisel bir keşif yolculuğuna çıkan Bill kendini bu dünyaya ait hissetmeye başlar.

Film, Participant Media ve Anonymous Content ile birlikte Liza Chasin, Jonathan King, Tom McCarthy ve Steve Golin tarafından üretilecek. Jeff Skoll ve Mari Jo Winkler-Ioffreda filmin yönetici yapımcılığını üstlenirken, McCarthy, Thomas Bidegain ve Noé Debré ile senaryoyu kaleme alıyor.

You May Also Like

Ken Kwapis imzalı Thelma filmine yeni isimler

Spike Lee, “Yaşam Boyu Başarı Ödülü” alacak

Bong Joon Ho, Warner Bros. uyarlamasını yönetecek

‘Moon Knight’ dizisinin yıldız ismi Gaspard Ulliel hayatını kaybetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir