Bill Skarsgard, Pennywise rolüne geri dönüyor!

Bill Skarsgard, Pennywise rolüne geri dönüyor! Bill Skarsgard “It” prequel dizisinde Pennywise rolünü canlandıracak. “It” filmlerinin yönetmeni Andy Muscietti de yönetmen ve yapımcı olarak geri dönüyor. Stephen King’in ünlü romanından sinemaya uyarlanan O (It), 2017 ve 2019 yılında iki kez beyazperdeye uyarlanmıştı.

2025 yılına ertelenen Welcome to Derry’de şimdiye kadar açıklanan oyuncular arasında Taylour Paige, Jovan Adepo, Chris Chalk ve James Remar gibi isimler yer alıyordu. Ancak dizide ünlü palyaçoyu kimin canlandıracağı açıklanmamıştı.

Skarsgård dizide hem rol alacak hem de baş yapımcılığını üstlenecek. Andy Muschietti ise dizinin dokuz bölümünden dördünü yönetecek.

Muschietti, kız kardeşi Barbara Muschietti, Jason Fuchs, Brad Caleb Kane, David Coatsworth, Shelley Meals, Roy Lee ve Dan Lin ile birlikte yönetici yapımcılığını üstlenecek. Fuchs ilk bölümün senaryosunu kaleme aldı.

Pennywise’ın önceki ‘döngüsü’ sırasındaki ilk “It” olaylarından birkaç on yıl önce geçmesi beklenen dizide Taylour Paige, Jovan Adepo, Chris Chalk ve James Remar başrolleri paylaşıyor.

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Hazal Kaya’nın başrolde olduğu ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ 12 Eylül’de yayınlanacak!

Colin Firth, “Young Sherlock” dizisinde!

Rachel Bright’ın kitapları animasyon diziye uyarlanacak!

Şahmaran ikinci sezonuyla dönüyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir