Billie Eilish’ten James Bond İçin Özel Şarkı!

25. James Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok’un tema şarkısını Billie Eilish seslendireceği açıklandı. 18 yaşında olan ve çok sayıda platin albümüne sahip, Grammy adaylığı bulunan Billie Eilish, yine birçok Grammy adaylığı olan ağabeyi Finneas ile birlikte yazdığı tema şarkı ile tarihte bir Bond şarkısını yazan en genç sanatçı unvanına da sahip oldu. Ölmek İçin Zaman Yok, 3 Nisan’da vizyona girecek.

18 yaşında olan ve çok sayıda platin albümüne sahip, Grammy adaylığı bulunan Billie Eilish, çok sayıda Grammy adaylığı olan ağabeyi Finneas ile birlikte tema şarkıları yazdı. Bu çalışma ile Billie Eilish, tarihte bir Bond tema şarkısını yazan en genç sanatçı unvanına da sahip oldu.

Ölmek için Zaman Yok yapımcıları Michael G. Wilson ve Barbara Broccoli “Billie ve Finneas’ın Ölmek İçin Zaman Yok filmi için, filmin duygusal hikayesine mükemmel şekilde uyumlu, son derece güçlü ve etkileyici bir şarkı yaptıklarını heyecanla duyuruyoruz” dedi.

Eilish’in konuyla ilgili açıklaması şöyle; “Bu projenin bir parçası olmak her açıdan inanılmaz. Böylesi efsanevi bir seriye ait bir film için tema şarkısı yapabilmek büyük bir onur. James Bond, gelmiş geçmiş en iyi film serisi. Hâlâ şoktayım.” Finneas şunları ekliyor; “Bond filmi için tema şarkısı yapmak hayatımız boyunca hayal ettiğimiz bir şeydi. Goldfinger ve Live And Let Die gibi müzik ve sinemanın bir araya geldiği daha benzersiz bir örnek yok. Böyle efsanevi bir seride böyle küçük bir rolümüz olduğu için çok şanslı hissediyoruz. Çok yaşa 007.”

Cary Joji Fukunaga ise şunları söylüyor; “Bond tema şarkısı için çok az sayıda seçilmiş sanatçı var. Ben Billie ve Finneas’ın büyük bir hayranıyım. Yaratıcılıkları ve yetenekleri benzersiz. Yaptıkları çalışmayı izleyicilerin duyması için sabırsızlanıyorum. Sesleri nesiller boyu yankılanacak yepyeni bir bakış açısı.”

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

La Hayde Maske filminin fragmanı yayınlandı!

Deadpool & Wolverine’den yeni fragman!

Andy Weir’in yeni bilim kurgu filminde Ryan Gosling başrolde!

Wim Wenders ve Koji Yakusho ilk kez İstanbul’a geliyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir