Brad Pitt, Kariyerinde İkinci Kez Altın Küre Sahibi!

Brad Pitt, kariyerinde ikinci kez Altın Küre sahibi! Bu yıl 77.si gerçekleşen Oscar’ın habercisi, Altın Küre Ödülleri sahiplerini buldu. Brad Pitt, Quentin Tarantino tarafından yazılıp yönetilen ‘Once Upon a Time in Hollywood’ filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde ödül alarak kariyerinde ikinci kez Altın Küre’nin sahibi oldu.

Pitt ile birlikte aynı kategoride, Tom Hanks (A Beautiful Day in the Neighborhood), Anthony Hopkins (The Two Popes), Al Pacino ve Joe Pesci (The Irishman) gibi güçlü rakipler yarışıyordu.

Ricky Gervais‘in sunumuyla gerçekleşen ödül töreninde Pitt, ‘Once Upon a Time in Hollywood’un oyuncu kadrosu ve kamera arkası ekibine teşekkürlerini sundu. Pitt daha önce, ‘Moneyball’, ‘The Curious Case of Benjamin Button’, ‘Babel’ ve ‘Legends of the Fall’ filmlerindeki performansıyla Altın Küre’ye aday gösterilirken, 1996 yılında ‘Twelve Monkeys’ filmiyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde ödülün sahibi olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle