‘Can You Keep A Secret?’ Filminin Başrolü Belli Oldu!

Elise Duran tarafından beyazperdeye uyarlanacak olan Can You Keep a Secret? filminin başrolü belli oldu. Deadline’da yer alan habere göre The San Andreas ve True Detective‘in yıldız oyuncusu Alexandra Daddario, filmde başrol oynayacak.

Sophie Kinsella‘nın 4 milyon kopyayla New York Times’ın en iyi satan roman listesinde yer alan ‘Can You Keep A Secret?’ kitabı beyazperdede uyarlanıyor. Filmde Alexandra Daddario, birkaç sırrı olan Emma Corrigan karakterine hayat verecek. Emma, uçak yolculuğu sırasında, uçak türbülansa girince öleceğini düşünür ve bütün sırlarını yanında oturan yakışıklı adama anlatır. Ancak Emma’nın bir daha karşılaşmayacağını düşündüğü Jack Harper, Emma’nın çalıştığı şirketin CEO’sudur ve artık Emma hakkında her detayı bilmektedir.

‘Can You Keep A Secret?’ Filminin Başrolü Belli Oldu!

Peter Hutchings tarafından beyaz perdeye adapte edilecek filmin yapımcılığını ise Claude Dal Farra, Brice Dal Farra ve  Brian Keady üstlenecek.

Kinsella’nın romanları tüm dünyada 40 milyon kopya sattı

Shopaholic serisiyle bilinen yazar Kinsella’nın romanları tüm dünyada 40 milyon kopya sattı. Yazarın Confessions of a Shopaholic kitabı 2009 yılında Disney tarafından beyazperdeye uyarlanmış, filmde başrolleri Isla Fisher, Hugh Dancy ve Krysten Ritter paylaşmıştı.

 

 

 

You May Also Like

“Ah Belinda”nın çekimleri tamamlandı!

Özge Borak’lı ‘Leyla Hanım’dan Tanıtım Fragmanı!

‘See How They Run’dan İlk Fragman!

‘Thirteen Lives’tan Fragman Yayınlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.