“Cruella”nın Dünya Prömiyerinden Kırmızı Halı Fotoğrafları Yayınlandı!

“Cruella”nın Dünya Prömiyerinden Kırmızı Halı Fotoğrafları Yayınlandı! Oyuncular Emma Stone ve Kirby Howell-Baptiste ile yönetmen Craig Gillespie, Hollywood’un El Capitan Tiyatrosu’ndaki gösterimde kırmızı halıda poz verdiler.

Oscar® ödüllü Emma Stone (“La La Land”), sinemaların en kötü şöhretli ve modaya düşkünlüğüyle bilinen kötülerinden birinin, efsanevi Cruella’nın isyankâr ilk günlerini konu alan yepyeni bir film olan “Cruella”da başrolde. 1970’lerin Londra’sında punk rock devriminin ortasında geçen “Cruella”, tasarımlarıyla adını duyurmaya kararlı zeki ve yaratıcı bir kız olan Estella adında genç bir dolandırıcıyı konu alıyor. Estella, onun haylazlık hevesini beğenen iki genç hırsızla arkadaş olur ve birlikte Londra sokaklarında kendilerine bir hayat kurarlar. Estella’nın moda yeteneği, iki kez Oscar® ödülü kazanmış Emma Thompson (“Howardların Malikanesi”, “Aşk ve Yaşam”) tarafından canlandırılan, son derece şık ve korkutucu bir moda efsanesi olan Barones von Hellman’ın dikkatini çeker. Ancak ilişkileri, Estella’nın karakterinin kötü tarafını kabul etmesine ve kaba, modaya düşkün ve intikam peşinde koşan Cruella’ya dönüşmesine neden olacak bir dizi olayı başlatır.

“Cruella” filminin başrollerinde Emma Stone, Emma Thompson, Joel Fry (“Yesterday”), Paul Walter Hauser (“I, Tonya”), Emily Beecham (“Yüce Sezar!”), Kirby Howell-Baptiste (“The Good Place”) ve Mark Strong (“1917”) yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Craig Gillespie (“I, Tonya”), senaryosunu Dana Fox (“Arızalı Çiftler”) ve Tony McNamara (“Sarayın Gözdesi” ile Oscar® adayı) üstlendi, hikayesini Aline Brosh McKenna (“Şeytan Marka Giyer”) ve Kelly Marcel (“Saving Mr. Banks”) ve Steve Zissis (“Baş Aday”) Dodie Smith’in “Yüzbir Dalmaçyalı” romanından uyarladı.

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

“Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin” filmi geliyor!

Scarlett Johansson başrollü Fly Me To The Moon’dan ilk fragman!

Boksör Prensi Naseem Hamed biyografisine yeni isimler!

Köprüde Buluşmalar Work In Progress Atölyesi Seçkisi Açıklandı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir