Dave Bautista, ‘Guardians Of The Galaxy Vol. 3’de Yer Almayabilir!

Dave Bautista, ‘Guardians Of The Galaxy Vol. 3’ kadrosunda  yer almayabilir! Röportaj sırasında samimi açıklamalarda bulunan Bautista, “Dürüst olmak gerekirse, Disney için çalışmak ister miyim, bilmiyorum” dedi.

Bautista‘nın Guardians of the Galaxy yönetmeni James Gunn‘ın attığı tweet dolayısıyla kovulmasından sonra bu kararı aldığı ortaya çıktı. James Gunn, Twitter hesabında paylaştığı pedofili ve tacizi övücü mesajları nedeniyle Guardians of the Galaxy Vol. 3 projesinden alınmıştı. Gunn, şaka yollu olarak paylaştığı tweetleri nedeniyle özür dilese de Marvel, yönetmenle yollarını ayırmayı tercih etti. Gunn, ilk iki filmin de yönetmenliğini ve senaristliğini üstlenmişti.

En son Escape Plan 2: Hades filminde izlediğimiz Bautista, serinin ilk iki filminde Drax karakterine hayat vermişti. 2020’de beyazperdede izleyicisiyle buluşması beklenen filmin yönetmenliğini kimin üstleneceği henüz belli değil. Senaryosu Dan Abnett ve Andy Lanning tarafından kaleme alınan filmin oyuncu kadrosu henüz netleşmedi.

 

You May Also Like

Viola Davis başrollü ‘The Woman King’den fragman!

Animasyon filmi “Luck”tan ilk fragman yayınlandı!

‘Heat 2’ Geliyor!

18 kısa animasyon İKSV YouTube kanalında!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.