Dominique Fishback, Yeni ‘Transformers’ Filminde!

Dominique Fishback, Yeni ‘Transformers’ Filminde! En iyi film dalında Oscar adayı olan Judas and the Black Messiah‘da izlediğimiz Fishback, Paramount’un yeni Transformers filminde Anthony Ramos ile birikte rol alacak. Film, 24 Haziran 2022’de sinemalarda gösterime girecek.

Filmin yönetmenliğini ise Creed II‘nun yönetmeni Steven Caple Jr. üstlenecek. Joby Harold senaryosundan yola çıkarak Darnell Metayer ve Josh Peters’ın senaryosunu kaleme aldığı film 2022’de vizyona girecek.

Michael Bay imzalı Transformers filmlerinin ardından Paramount yeni yönetmenlerle anlaşma kararı almıştı. Bu filmlerden birini Steven Caple Jr., bir film Angel Manuel Soto’ya, bir diğeri ise Josh Cooley’e emanet edildi. Steven Caple Jr.’ın imzasını atacağı Transformers filminin başrolünü In The Height’ın yıldız oyuncusu Anthony Ramos üstlenecek.

Kaynak: Hollywood Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle