‘Father of the Bride’ın Yeniden Çevriminde Andy Garcia Rol Alacak!

‘Father of the Bride’ın Yeniden Çevriminde Andy Garcia ‘rol alacak! Garcia, Warner Bros.’un yeniden çevrimi Father of the Bride‘da başrol olacak.

Filmin yönetmenliğini ‘Club de Cuervos,’un yönetmeni Gaz Alazraki yapımcılığını ise Oscar adaylığı alan Minari filminin şirketi olan Plan B adına Dede Gardner ve Jeremy Kleiner üstlenecek. Senaryoyu ise Matt Lopez kaleme alacak.

Filmin başrolünde yer alacak olan Garcia konuyla ilgili olarak, “Benim Küba kültürümü ve mirasımı temsil eden ve yıllar boyunca herkesi neşelendiren The Father of the Bride kadrosunda olacağım için çok heyecanlıyım. Warner Bros.’u öngörüsü ve yarattıkları bu fırsat için kutluyorum” dedi.

‘Father of the Bride’ daha önce iki kez beyaz perdeye uyarlanmıştı. 1950 yapımı filmde Spencer Tracey, 1990 yapımı versiyonda ise Steve Martin başrol oynadı.

Garcia’nın son projeleri arasında Universal’ın Mama Mia! devam filmi, Paramount’un  Book Club ve Clint Eastwood imzalı The Mule yer alıyor. Garcia’yı 8 Nisan’da yayınlanacak dram dizisi Rebel‘de izleyeceğiz. Dizi, Erin Brockovich’in hayatından ilham alıyor.

Kaynak: Hollywood Reporter

You May Also Like

Ken Kwapis imzalı Thelma filmine yeni isimler

Spike Lee, “Yaşam Boyu Başarı Ödülü” alacak

Bong Joon Ho, Warner Bros. uyarlamasını yönetecek

‘Moon Knight’ dizisinin yıldız ismi Gaspard Ulliel hayatını kaybetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir