‘Fındıkkıran ve Dört Diyar’dan Yeni Fragman!

İzleyiciyi fantastik ve macera dolu bir yolculuğa çıkaran ‘Fındıkkıran ve Dört Diyar’dan yepyeni bir fragman yayınlandı.

Yıldızlar geçidinin yaşandığı filmin başrolünü ‘Interstellar’ filminden hatırladığımız Mackenzie Foy üstleniyor. Foy’a usta oyuncu Morgan Freeman,  Oscar adayı Keira Knightley, Oscar ödüllü Helen MirrenMatthew Macfadyen, Miranda Hart, Ellie Bamber ve Jack Whitehall eşlik ediyor.

Fındıkkıran ve Dört Diyar
Fındıkkıran ve Dört Diyar

Yönetmen koltuğunda Lasse Hallström ve Joe Johnston ikilisinin yer aldığı film, büyülü bir maceranın kapılarını aralıyor.

Genç Clara’nın, vaftiz babası bir kutuda çok özel bir hazineyi saklamaktadır. Bu kutuda Clara’nın, hayata veda etmiş olan annesinin paha biçilemez altın tarağı vardır. Ancak bu kutunun anahtarı, paralel dünyada kaybolmuştur. Clara bu paralel dünyada bir fare çetesiyle, Çiçekler Ülkesi, Tatlılar Ülkesi, Kar Taneleri Ülkesi olmak üzere 3 boyuta hükmeden hükümdarlarla ve yolculuğunda ona eşlik edecek olan Phillip isimli bir askerle tanışır. Clara ve Phillip, despot Zencefil Anne’nin yönetimindeki 4. boyutta da anahtarı aramak ve dengesi bozulmuş olan paralel evrene denge getirebilmek için uğraşacaktır.

Film, ülkemizde 2 Kasım tarihinde izleyiciyle buluşacak.

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Garfield yaratıcısından dikkat çeken açıklamalar!

“IF” 35 milyon dolarla gişe beklentilerinin altında kaldı!

The Bikeriders filminden yeni fragman yayınlandı!

Yorgos Lanthimos, ‘Bugonia’ filmi için Emma Stone ve Jesse Plemons ile yeniden bir araya geliyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir