Florence Pugh, Rami Malek ve Benny Safdie ‘Oppenheimer’ Kadrosunda!

Florence Pugh, Rami Malek ve Benny Safdie ‘Oppenheimer’ Kadrosunda! Christopher Nolan’ın 2. Dünya Savaşı döneminde geçecek “Oppenheimer,” kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Variety‘de yer alan habere göre, Oscar ödüllü Rami Malek, Oscar adayı Florence Pugh ve “Uncut Gems”in yönetmeni Benny Safdie Nolan’ın filminde rol alacak. Filmde Robert Downey Jr., Matt Damon, Cillian Murphy ve Emily Blunt da rol alıyor.

Filmde Cillian Murphy, atom bombasının babası olarak bilinen bir fizikçi J. Robert Oppenheimer, Emily Blunt ise onun karısı Katherine olarak karşımıza çıkacak.

Universal’ın haklarını aldığı yapım, 100 milyon $’lık bir yapım bütçesine sahip. “The Dark Knight,” “Inception” ve “Tenet,” gibi filmlerde Warner Bros. ile çalışan Nolan, bu proje için Universal ile anlaşmayı tercih etti.

“Oppenheimer” filminin 21 Temmuz 2023 tarihinde vizyonda olması bekleniyor. Nolan filmi, Kai Bird ve Martin J. Sher tarafından kaleme alınan Pulitzer ödüllü “American Prometheus: The Triumph and Tragedy of J. Robert Oppenheimer” kitabından uyarlayacak. Filmin çekimleri 2022’de başlayacak.

You May Also Like

Anthony Hopkins, Sigmund Freud’u canlandıracak!

Chris Rock, 2023 Oscar törenini sunabilir!

Akademi, 2023 yılının Oscar tarihini açıkladı!

Andy Garcia’lı “Father of the Bride”dan fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.