Gemma Chan, ‘The Eternals’ Filminde!

Gemma Chan, ‘The Eternals’ filminde! ‘Crazy Rich Asians’ın yıldızı Gemma Chan, Marvel’ın ‘The Eternals’ filminde rol almak üzere görüşmelere başladı.

Chan, kadrodaki diğer isimler olan Angelina Jolie, Richard Madden, Brian Tyree Henry, Salma Hayek ve Kumail Nanjiani‘ye katılacak. Bu yılın başlarında, Chan, ‘Captain Marvel’da Minn-Erva’yı canlandırmıştı ancak ‘The Eternals’ filminde aynı rolü üstlenip üstlenmeyeceği henüz belli değil. Bazı kaynaklar göre Chan‘in ‘The Eternals’ta tamamen farklı bir rolü olacak. Eğer doğruysa, Chan, aynı sinematik evrende farklı karakterleri canlandıran ilk oyuncu olacak. Marvel henüz konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

1976’da Jack Kirby tarafından yaratılan çizgi roman, milyonlarca yıl önce, Celestiallar olarak bilinen kozmik varlıkların, kötü niyetli Deviantlarla
birlikte Eternaller olarak bilinen süper güç sahibi bireyler oluşturmak üzere insanlar üzerinde genetik deneyler yapmalarını konu ediniyor. İki grup tarih boyunca birbirleriyle savaşmışlar. Eternaller ayrıca, yıldızları keşfetmek üzere dünyayı terk etmeden önce Yunan, Roma ve İskandinav tanrılarıyla da savaşmışlar.

Marvel Sinematik Evreni’nin 25. filmi olacak olan ‘The Eternals’, 6 Kasım 2020‘de vizyona girecek.

Senaryosu Matthew ve Ryan Firpo tarafından kaleme alınan filmin yönetmenliğini ‘The Rider’ ve ‘Songs My Brothers Taught Me’den tanıdığımız Chloe Zhao üstlenecek. Filmin yapımcılığını ise Marvel Stüdyoları’nın şefi Kevin Feige üstleniyor.

You May Also Like

Daniel Brühl ve Macaulay Culkin, pandemi gerilimi ‘Rich Flu’da rol alacaklar!

Susan Sarandon animasyon dizisi ‘The Movers’da rol alacak!

‘Indiana Jones 5’tan ilk görsel yayınlandı!

‘Elvis’in Dünya Promiyeri Cannes Film Festivali’nde Gerçekleşti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.