Halle Berry, Netflix ile Çalışmaya Devam Edecek!

Halle Berry, Netflix ile Çalışmaya Devam Edecek! Netflix için çektiği “Bruised” filmiyle ilk yönetmenlik deneyimini yaşayan Berry, Netflix ile uzun süreli bir anlaşmaya imza attı. Aktris, Netflix’in yeni filmlerinde hem rol alacak hem de yapımcı olacak.

Toronto Uluslararası Film Festivali’nde prömiyerini yapan “Bruised” bu hafta ABD’de en çok izlenen yapımla arasında yer aldı. 71 ülkede yayınlanan film, ilk 5 gününde 47.7 milyon saat izlendi.

Berry konuyla ilgili, “Bruised benim aşkla yaptığım ilk yönetmenlik deneyimiydi. Scott Stuber ve Ted Sarandos’un filmi iyi bir yerlere taşıyacağından emindiim. Netflix ekibi sadece yaratıcılıkta ve iş arkadaşı olarak değil, tutkuyla çalışmalarıyla da bana çok destek oldular. Yeni hikayelerimi onlarla birlikte anlatmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Berry’i önümüzdeki dönem Netflix’in orijinal yapımı “The Mothership”te izleyeceğiz. Matt Charman’ın yönetmenliğini üstleneceği yapımda Berry, yönetici yapımcı olarak da yer alacak. Berry, “Our Man From Jersey”de ise Mark Wahlberg ile başrolü paylaşacak.

Kaynak: Variety

You May Also Like

‘Thirteen Lives’tan Fragman Yayınlandı!

Daniel Craig başrollü ‘Knives Out 2’ prömiyerini Toronto Film Festivali’nde yapacak!

Cennete Bilet filminden ilk fragman yayınlandı!

Cameron Diaz, aksiyon-komedi filmiyle geri dönüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.