HBO’nun Belgesel Serisi ‘Exterminate All the Brutes’dan Fragman!

HBO’nun Belgesel Serisi ‘Exterminate All the Brutes’dan Fragman yayınlandı! 4 bölümlük belgesel serisinde ödüllü yönetmen Raoul Peck ve aktör Josh Hartnett bir araya geliyor.

HBO, belgesel serisi ‘Exterminate All the Brutes’dan ilk fragmanı paylaştı. Belgesel, Avrupa sömürgeciliğine ve bugün toplum üzerindeki kalıcı etkisine muhteşem bir bakış sunuyor. Belgesel serisinin yönetmenliğini ve senaristliğini James Baldwin’in hayatını anlattığı I Am Not Your Negro ile Oscar adaylığı elde eden Raoul Peck üstlendi.

Haçlı seferleriyle başlayan ve 45. ABD başkanlık dönemine kadar devam eden sömürgeciliğe farklı bir bakış sunan belgesel serisinde Josh Hartnett (Penny Dreadful, Black Hawk Down) başrolde karşımıza çıkacak. Dizi, Sven Lindqvist’in Exterminate All the BrutesRoxanne Dunbar-Ortiz‘in An Indigenous Peoples’ History of the United States ve Michel-Rolph Trouillot’un Silencing the Past çalışmalarından uyarlandı. Yapım, 7 Nisan’da ilk bölümüyle HBO’da yayınlanacak. Dizinin final iki bölümü ise 8 Nisan’da yayında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle