‘Hunter Killer’dan Aksiyon Dolu Yeni Fragman!

‘Hunter Killer’dan aksiyon dolu yeni fragman! ‘300 Spartalı’, ‘Geostorm’ ve ‘The Ugly Truth’ gibi filmlerle hafızalarımıza kazınan yakışıklı aktör Gerard Butler ve Oscar’lı oyuncu Gary Oldman’ın başrolü paylaştığı ‘Hunter Killer‘dan aksiyon dolu yeni fragman yayınlandı!

Gerard Butler - Hunter Killer
Gerard Butler – Hunter Killer

Senaryosuna Arne Schmidt ve Jamie Moss ikilisinin imza attığı filmin yönetmenliğini Donovan Marsh üstleniyor.

Film, oyuncu kadrosunda Oscar ödüllü aktör Common, Emmy adayı oyuncu Linda CardelliniMichael Nyqvist, ‘Black Sails’ dizisinden hatırladığımız Toby StephensCaroline Goodall ve Ryan McPartlin gibi isimler yer alıyor.

George Wallace ve Don Keith’in 2012 yılında çıkan ‘Firing Point’ isimli romanından beyazperdeye uyarlanan filmin konusu şöyle: Kuzey Buz Denizi’nin kilometrelerce altında, Yüzbaşı Joe Glass  önderliğindeki bir Amerikan denizaltısı, başka bir Amerikan denizaltısının Rusya’ya karşı gizli bir operasyon planladığını öğrenir. Bunun üzerine Yüzbaşı Glass bir grup seçkin deniz komandosuyla birlikte, kaçırılan Rusya başbakanını kurtaracak ve 3. Dünya Savaşı’na engel olmak için düşman hattına sızmak için çabalayacaktır.

 

 

You May Also Like

‘See How They Run’dan İlk Fragman!

‘Thirteen Lives’tan Fragman Yayınlandı!

Daniel Craig başrollü ‘Knives Out 2’ prömiyerini Toronto Film Festivali’nde yapacak!

Cennete Bilet filminden ilk fragman yayınlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.