Jake Gyllenhaal’lu “The Guilty”nin Hakları Netflix’in Oldu!

Jake Gyllenhaal‘lu “The Guilty”nin Hakları Netflix’in oldu! Antoine Fuqua’nın yönetmen koltuğunda oturduğu ve Jake Gyllenhaal’un başrolünde yer aldığı “The Guilty”nin haklarını Netflix satın aldı.

Collider‘da yer alan habere göre Netflix, filmin hakları için 30 milyon $ ödedi. Dünya prömiyerini yaptığı 2018 Sundance Film Festivali’nde Seyirci Ödülü’nü kazanan, Danimarka’nın o yıl En İyi Uluslararası Film Oscarı için aday adayı olarak seçtiği, Gustav Möller imzalı The Guilty – Den skyldige filminin yeniden çevrimi geliyor.

Yaklaşık iki yıldır hazırlık aşamasında olan film, 2018 Sundance Film Festivali’nde Seyirci Ödülü’nü kazanan, Gustav Möller imzalı The Guilty’nin yeniden çevrimi olacak. Filmin senaryosunu True Detective’in yaratıcısı Nic Pizzolatto kaleme alacak.

Film, 911 operatörü olan bir memurun çözmeye çalıştığı kaçırılma olayını konu ediniyor. Filmin yapımcılığını ise Gyllenhaal ve Fuqua, Gustav Möller ile birlikte üstlenecekler.

“The Guilty”, Netflixin son dönemlerde satın aldığı yapımlardan sadece biri. Netflix, “Malcolm & Marie” ve Halle Berry’nin illk uzun metraj filmi “Bruised”in de haklarını satın almıştı.

You May Also Like

‘See How They Run’dan İlk Fragman!

‘Thirteen Lives’tan Fragman Yayınlandı!

Daniel Craig başrollü ‘Knives Out 2’ prömiyerini Toronto Film Festivali’nde yapacak!

Cennete Bilet filminden ilk fragman yayınlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.