James Wan, Yeniden Korku Filmi Yönetecek!

James Wan, yeniden korku filmi yönetecek! ‘Aquaman’in yönetmeni James Wan, DC Comic’in ‘Aquaman 2′ filmi için Atlantis dünyasına geri dönmeden önce korku türündeki yeni bir filmi yönetmek üzere kolları sıvadı.

Wan, New Line Cinema için üretilen ve henüz adı belli olmayan gizli bir korku projesinde yer alacak. Filmin konusuyla ilgili henüz detaylı bir bilgi yok.

Wan daha önce ‘The Conjuring’ evreninin yanı sıra ‘The Curse of La Llorona’ ve ‘Lights Out’ filmlerinde de New Line ile birlikte çalışmıştı. Ayrıca, gelecekte vizyona girecek olan ‘Mortal Kombat’ projesinde de yer alıyor.

Wan, filmin öyküsünü Ingrid Bisu ile birlikte oluşturdu ve yapım çalışmalarını Michael Clear ile birlikte yürütüyor. Senaryoyu kimin kaleme alacağı konusunda ise tartışmalar sürüyor.

Film, Çin’deki dağıtım haklarını saklayan Starlight Media ve Midas Innovation tarafından bağımsız olarak finanse ediliyor.

Wan’ın planına göre, filmin çekimleri sonbaharda Los Angeles’ta tamamlanacak ardından 2020’de ‘Aquaman 2’ filminin ön prodüksiyona çalışmalarına başlanacak.

Wan tarafından yönetilen ‘Aquaman’ dünya çapında 1 milyar doların üzerinde bir hasılat elde etti ancak Wan‘ın kökenleri ‘Saw’ ile başlayıp ‘The Conjuring’ ile devam eden korku türüne dayanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle