Jason Momoa, tarihi-dram dizisi ‘Chief of War’da rol alacak!

Jason Momoa, tarihi-dram dizisi ‘Chief of War’da rol alacak! Momoa, dram dizisi “Chief of War”da oyuncu, senarist ve yönetici yapımcı olarak yer alacak.

8 bölümden oluşacak dizi Hawaii’nin kolonileştirilme hikayesini takip edecek. Momoa, dizini senaryosunu Thomas Pa’a Sibbett ile birlikte kaleme alacak. Dizinin yönetici yapımcıları arasında Francis Lawrence, Peter Chernin, Jenno Topping, Erik Holmberg ve Doug Jung da yer alacak.  Justin Chon dizinin ilk bölümünü yönetmek için görüşmelere başladı.

“Chief of War” Momoa’nın Apple için yaptığı ikinci proje olacak. Aktör en son post apokliptik dizi “See”nin kadrosunda yer almıştı. 2.sezonu 2021 yılında yayınlanan dizi 3. sezon onayını da aldı.

Dizi, Momoa’nın tv için yaptığı ilk proje olacak. Oyuncu daha önce, 2014 yapımı “Road to Paloma” filminde yönetmen, yardımcı senarist ve başrol olarak yer almıştı.

Momoa, Game of Thrones,” “Frontier,” and “See” as well as for films like “Aquaman” , “Justice League,” “Dune,” ve “The Bad Batch” yapımlarındaki rolleriyle tanınıyor.

Kaynak: Variety

You May Also Like

Sylvester Stallone’lu mafya dizisi Tulsa King’e yeni isim!

Jon Snow geri dönüyor!

Timuçin Esen başrollü “Gri” dizisinin çekimleri başladı!

Leslie Mann ve Tim Robbins, “The Power” dizisinden ayrıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.