Joseph Gordon-Levitt ve Chloë Grace Moretz, ‘White Night’ kadrosunda

Joseph Gordon-Levitt ve Chloë Grace Moretz, ‘White Night’ kadrosunda. Gordon-Levitt, 18 Kasım 1978 toplu intiharlarının arkasında olan dini lider Jim Jones’u; Moretz ise, Peoples Temple (Halkın Tapınağı) tarikatına mensup bir üyeyi canlandıracak.

“White Night”, 18 Kasım 1978 günü Jonestown kasabasında yaşayan People’s Temple (Halkın Tapınağı) Tarikatı’na mensup 900’den fazla kişinin, tarikat liderleri Jim Jones’un vaazı üzerine siyanür içerek intihar etmesini konu alacak. Filmin yönetmenliğini üstlenecek. Senaryoyu William Wheeler (“The Ghost in the Shell”), Deborah Layton’ın çok satan aanı kitabı “Seductive Poison”dan uyarlayacak.

Filmin çekimlerine bahar ayında başllanması bekleniyor. Filmin başrolünde yer alacak olan Moretz, en son bilim kurgu gerilimi “Mother/Android”de rol aldı. Aktrisin rol aldığı yapımlar arasında “Kick-Ass,” “Hugo” ve “The Miseducation of Cameron Post” yer alıyor. Gordon-Levitt ise önümüzdeki dönem Showtime’ın mini dizisi “Super Pumped: The Battle for Uber”de  ve Robert Zemeckis’in live-action uyarlaması“Pinocchio”nun seslendirme kadrosunda yer alacak. Aktörün rol aldığı yapımlar arasında “500 Days of Summer,” “Inception,” “The Dark Knight Rises” ve “The Trial of the Chicago 7” bulunuyor.

Kaynak: Variety

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Wim Wenders ve Koji Yakusho ilk kez İstanbul’a geliyor!

Fatih Akın’ın ‘Amrum’ filminin çekimleri başladı!

James McAvoy’un başrolde olduğu Speak No Evil filminden fragman!

M. Night Shyamalan imzalı”Trap” filminden ilk fragman!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir