Josh Hartnett, Christopher Nolan imzalı ‘Oppenheimer’da rol alacak!

Josh Hartnett, Christopher Nolan imzalı ‘Oppenheimer’da rol alacak!Christopher Nolan’ın 2. Dünya Savaşı döneminde geçecek “Oppenheimer,”  filmine bir isim daha eklendi. Hartnett, filmde henüz açıklanmayan bir rolle karşımıza çıkacak.

Oscar ödüllü Rami Malek, Oscar adayı Florence Pugh ve “Uncut Gems”in yönetmeni Benny Safdie Nolan’ın filminde rol alacak. Filmde Robert Downey Jr., Matt Damon, Cillian Murphy ve Emily Blunt da rol alıyor.

Filmde Cillian Murphy, atom bombasının babası olarak bilinen bir fizikçi J. Robert Oppenheimer, Emily Blunt ise onun karısı Katherine olarak karşımıza çıkacak.

Universal’ın haklarını aldığı yapım, 100 milyon $’lık bir yapım bütçesine sahip. “The Dark Knight,” “Inception” ve “Tenet,” gibi filmlerde Warner Bros. ile çalışan Nolan, bu proje için Universal ile anlaşmayı tercih etti.

“Oppenheimer” filminin 21 Temmuz 2023 tarihinde vizyonda olması bekleniyor. Nolan filmi, Kai Bird ve Martin J. Sher tarafından kaleme alınan Pulitzer ödüllü “American Prometheus: The Triumph and Tragedy of J. Robert Oppenheimer” kitabından uyarlayacak.

Kaynak: Collider

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Can Evrenol imzalı “Sayara”, prömiyerini Cannes’da yaptı!

Cem Yılmaz duyurdu: GORA 4 geliyor!

Garfield yaratıcısından dikkat çeken açıklamalar!

“IF” 35 milyon dolarla gişe beklentilerinin altında kaldı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir