Judith Light, ‘The Menu’ Filminde Anya Taylor-Joy ve Ralph Fiennes ile Rol Alacak!

Judith Light, ‘The Menu’ Filminde Anya Taylor-Joy ve Ralph Fiennes ile Rol Alacak! Filmin kadrosunda Nicholas Hoult, Hong Chau, John Leguizamo ve Janet McTeer da rol alıyor. Succession’la Emmy adaylığı kazanan Mark Mylod‘ın yönetmenliğini üstleneceği kara komedi filminin senaryosunu Will Tracy ve Seth Reiss kaleme aldı.

Filmin kadrosunda yer alan Emma Stone yoğun çalışma takviminden ötürü bu projeden ayrılmış, Stone’un yerini The Witch, Split, Thoroughbreds, Marrowbone, Emma. gibi filmlerle adını geniş kitlelere duyuran, en son beğeniyle karşılanan The Queen’s Gambit’te izlediğimiz Anya Taylor-Joy yer almıştı.

“The Menu”, dünyaca ünlü bir şefin özel menüsünü tatmak üzere uzak ve ıssız bir adaya seyahat eden genç çiftin hikâyesini gözler önüne seriyor. Filmde ünlü şefi Ralph Fiennes’ın; şefi ziyaret etmek için gelen genç çiftten birini de Anya Taylor-Joy’un canlandırması bekleniyor.

Kaynak: Collider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com