Julianne Moore, ‘Dear Evan Hansen’ Kadrosunda!

Julianne Moore, ‘Dear Evan Hansen’ kadrosunda! Julianne Moore, Evan Hansen’ın annesi Heidi Hansen’ı canlandırmak üzere Universal Pictures’a ait ‘Dear Evan Hansen’ filminin kadrosuna katıldı.

Tony ödüllü bir müzikal olan ‘Dear Evan Hansen’, 2016’da Broadway’de gösterime girdi. Film, sosyal anksiyete bozukluğu olan bir lise öğrencisini merkezine alıyor.

Universal, ‘Dear Evan Hansen’ın uzun metrajlı film haklarını 2018’in sonlarında satın aldı. Senaryosu, sahne müzikalinin kitabını da kaleme alan Steven Levenson tarafından yazılan filmin yönetmenliğini Stephen Chbosky üstleniyor. Filmin yapımcılığını Universal tabanlı Marc Platt Productions adına Marc Platt ve Adam Siegel yürütecek. Müzikaldeki performansıyla Tony Ödülü kazanan Marc Platt‘ın oğlu Ben Platt‘ın yeniden başrolü üstlenmesi bekleniyor.

Universal geçen hafta Amy Adams‘ın Connor ve Zoe Murphy karakterlerinin annesi Cynthia Murphy’yi canlandıracağını duyurmuştu. Amandla Stenberg ise lise son sınıf öğrencisi Alana rolünde yer alacak ve filmde bir şarkı seslendirecek. Universal’ın prodüksiyondan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Sara Scott ve geliştirme direktörü Lexi Barta, stüdyo adına prodüksiyonu denetleyecek.

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Scarlett Johansson başrollü Fly Me To The Moon’dan ilk fragman!

Boksör Prensi Naseem Hamed biyografisine yeni isimler!

Köprüde Buluşmalar Work In Progress Atölyesi Seçkisi Açıklandı!

Hayali Arkadaşlar filminin afişi paylaşıldı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir