“Justice League”in Yayınlanmamış Versiyonu “Snyder Cut”dan İlk Teaser!

Zack Snyder, 2017 yapımı Justice League’in yayınlanmamış versiyonu olan “Snyder Cut”dan ilk teaser’ı sosyal medya hesabından paylaştı. Filmin yeni versiyonu önümüzdeki yıl HBO Max’te yayınlanacak.

Daha önce 4 saatlik film olarak ekranlara geleceği duyurulan filmin belki mini dizi olarak ekranlara geleceğini söyleyen Snyder, geçtiğimiz ay Hollywood Reporter‘a yaptığı açıklamada, “Bu tamamen yeni bir şey, özellikle filmi izleyenlerle konuşacak ve filmden farklı bir deneyim yaşatacak bir versiyon olacak” ifadelerine yer vermişti.

WarnerMedia başkanı Bob Greenblatt, bu versiyonun 30 milyon $’ın üzerinde bir maliyete sahip olacağını açıklamıştı.

Snyder, Justice League çekimleri sırasında kızının ölüm haberini almış ve filmi yarım bırakmak zorunda kalmıştı. Joss Whedon, filmi yeniden çekmiş, yapım, tüm dünyada 657.9 milyon $ gişe elde etmişti. Justice Legue’in 2. yıl dönümünde film hayranları Snyder’a onun vizyonundan filmi görme taleplerini iletmişlerdi. Filmin yıldızları Gal Gadot, Ben Affleck, Ray Fisher ve Snyder da Twitter üzerinden fanlara cevap vererek, kendilerinin de bu konuda istekli olduklarını belirtmişti. Bu Warner Bros.’un dikkatini çekmiş başkan Toby Emmerich Snyder ile proje hakkında görüşmüş ve proje start almıştı.

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Köprüde Buluşmalar Work In Progress Atölyesi Seçkisi Açıklandı!

Hayali Arkadaşlar filminin afişi paylaşıldı!

Olivia Wilde ve Margot Robbie ‘Avengelyne’ çizgi romanını uyarlayacak!

“Bambi: The Reckoning”den ilk fragman yayınlandı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir