Kenneth Branagh İmzalı ‘Belfast’ Filminden İlk Fragman!

Kenneth Branagh İmzalı ‘Belfast’ Filminden İlk Fragman! Focus Features, Branagh’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Belfast filminden ilk fragmanı paylaştı. Yapımcı şirket filmin vizyon tarihini de paylaştı. Film, 12 Kasım’da sinemalarda olacak.

tın Küre adayı Caitriona Balfe, Oscar® ödüllü Judi Dench, Jamie Dornan, Ciaran Hinds ve Jude Hill‘in yer aldığı BELFAST, bir gencin çocukluğuna dair kahkahaların ve kaybedişlerin olduğu dokunaklı bir aşk hikayesini anlatıyor. Daha önce “Murder on the Orient Express”, “Cinderella”, “Much Ado About Nothing” ve “Thor”u yöneten Branagh, “Belfast” filmini en kişisel projesi olarak tanımlıyor.

Branagah film için, “Eve gelmekle ilgili, heyecan, duygu ve mizah dolu dramatik bir yolculuk.” demişti. Filmin yapımcılığını Branagh, Laura Berwick, Becca Kovacik ve Tamar Thomas üstleniyor. “Belfast” prömiyerinden önce Branagh, 2017 yapımı “Murder on the Orient Express”in devamı olan “Death on the Nile” filmini gösterime sokacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com