Kevin Dillon, Biyografi Filmi ‘Reagan’da Rol Alacak!

Kevin Dillon, Biyografi Filmi ‘Reagan’da Rol Alacak! Kevin Dillon, Dennis Quaid’in başrolünde yer aldığı biyografi filmi “Reagan”da Warner Bros.’un kurucusu Jack Warner’ı canlandıracak.

Oklahama’da Ekim ayında çekimlerine başlanması planlanan yapım, pandemi nedeniyle Kasım ayına ertelenmişti. Ancak 5 Kasım’da başlayan çekimler tekrar durduruldu ve set Kaliforniya’ya taşındı.

Sean McNamara’nın yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Howard Klausner kaleme aldı. Filmde Penelope Ann Miller; Nancy Reagan’a, Jon Voight; KGB ajanına, Mena Suvari ise Reagan’ın ilk eşi Jane Wyman karakterini canlandırıyor.

Reagan, 1937 yılında Warner Bros. ile 7 yıllık bir anlaşma imzalamış ve “Dark Victory,” “Knute Rockne, All American” ve “Kings Row,” gibi yapımlarda rol almıştı. 1943 yapımı “Kings Row,” en iyi filmi dalında Oscar adaylığı elde etmişti.

Dillon, HBO komedi dizisi “Entourage”deki performansıyla 3 kez Emmy adaylığı kazanmıştı. Aktörün rol aldığı yapımlar arasında en iyi film ödüllü “Platoon,” ve “The Doors” yapımları yer alıyor.

Filmde Ronald Reagan’a hayat verecek olan Dennis Quaid, yönetmen McNamara ile daha önce “Soul Surfer” filminde rol almıştı. McNamara’nın en son yönettiği filmler arasında “Mighty Oak” ve “Miracle Season” yer alıyor.

Kaynak: Variety

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com