Lily Gladstone, Martin Scorsese İmzalı “Killers of the Flower Moon”da Rol Alacak!

Lily Gladstone, Martin Scorsese İmzalı “Killers of the Flower Moon”da Rol Alacak! ‘First Cow’ filminin yıldızı Gladstone, Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’nun başrolerini paylaşacağı suç dramı “Killers of the Flower Moon”da rol alacak.

David Grann‘ın aynı isimli kitabından uyarlanacak film, 1920 Oklahoması’nda geçiyor. Filmin senaryosunu “Forrest Gump”, “The Insider”, “The Curious Case of Benjamin Button” gibi filmlerle tanınan Oscar ödüllü Eric Roth kaleme aldı.

Gladstone, güçlü bir yerel çiftçinin yeğeni olan Ernest Burkhart’la evli bir Osage yerlisi olan Mollie Burkhart karakterini canlandıracak. Leonardo DiCaprio Burkhart’ı canlandırırken, Robert De Niro amcasını oynayacak.

Kelly Reichardt imzalı Certain Women filmiyle çıkış yakalayan Gladstone’un rol aldığı yapımlar arasında First Cow, Andrew Smith imzalı Winter in the Blood and Walking Out, Billions ve Room 104 bulunuyor.

Kaynak: Hollywood Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com