Liv Tyler, ‘9-1-1: Lone Star’ın 2. Sezonunda Rol Almayacak!

Liv Tyler, ‘9-1-1: Lone Star’ın 2. sezonunda rol almayacak! Tyler, Fox ile uzun süreli anlaşması olmasına rağmen diziden ayrılmak istediğini söyledi.

Dizinin ABD’de çekilmesi ve evinin Tyler’ın evinin İngiltere’de bulunması ve her iki ülkede de pandeminin devam etmesi, oyuncunun ayrılık kararında etkili oldu. Tyler’ın Michelle Blake karakteri dizide tekrar görünmeyecek ya da öldüğü söylenmeyecek. Bu da Tyler’ın diziye dönme ihtimaline karşı açık kapı bırakıldığını gösteriyor.

Oğlu ile birlikte Austin’e taşınan bir adamın hayatına odaklanan “9-1-1: Lone Star”ın kadrosunda Rob Lowe, Ronen Rubinstein, Sierra Aylina McClain, Jim Parrack, Natacha Karam, Brian Michael Smith, Rafael Silva, Julian Works, Brianna Baker ve Mark Elias gibi isimler de yer alıyor.

Ryan Murphy, Brad Falchuk ve Tim Minear‘ın yaratıcısı olduğu dizinin yapımcıları arasında Alexis Martin Woodall, Bradley Buecker, John J. Gray, Angela Basset, Rashad Raisani gibi isimler yer alıyor.

Kaynak: Variety

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle