Lulu Wang, “Like Father, Like Son”ın Yeniden Çevrimini Yönetecek!

“The Farewell”in yönetmeni Lulu Wang‘in yeni projesi belli oldu. Wang, Hirokazu Kore-eda‘nın Japon aile dramı “Like Father, Like Son”ın yeniden çevrimini yönetecek.

Variety‘de yer alan habere göre Wang filmde yönetmen ve Josh McLaughlin of Wink Productions ile birlikte yapımcı olarak da yer alacak. Senaryo, oyun yazarı Sarah Ruhl tarafından kaleme alınacak. Wang, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, filmin yeniden çevrim olmayacağının altını çizdi.

Ancak film, 2013 yılında prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapan Kore-eda’nın Japonca aynı isimli filminden uyarlanacak. Kore-eda’nın filminde Fukuyama Masaharu, Ono Machiko, Maki Yoko ve Lily Franky gibi isimler rol almıştı. Film, Cannes’da jüri ödülü ve ekümenik jüri ödülünü almıştı.

Wang, bu filmle birlikte yoğun bir çalışma dönemine girecek. Wang, Nicole Kidman‘ın başrolünde yer aldığı “The Expatriates” isimli yapımında da yönetmen, senarist ve yönetici yapımcı olarak yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle