Mads Mikkelsen, ‘Fantastic Beasts 3’de Johnny Depp’in Yerini Alabilir!

Mads Mikkelsen, ‘Fantastic Beasts 3’de Johnny Depp‘in Yerini Alabilir! “Hannibal” ve “Doctor Strange” gibi yapımların yıldız ismi Mads Mikkelsen, Gellert Grindelwald rolü için görüşmelere başladı.

Variety‘de yer alan habere göre aktör, “Fantastic Beasts 3,”de geçtiğimiz gün filmin kadrosunda olmayacağı açıklanan Johnny Depp’in yerini alacak.

Warner Bros. çekim takviminin sarkmaması için Fantastic Beasts 3 filminden ayrılan Johnny Depp’in rolü için Mikkelsen’i düşünüyor. Yönetmen David Yates’in ilk isim tercihi Mikkelsen.

Mikkelsen serinin üçüncü filminde rol alırsa, Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol ve Ezra Miller’la aynı kadroda yer alacak. David Yates, filmi J. K. Rowling ve Steve Kloves’ın senaryosunda uyarlayacak.

Kasım 2021’de vizyona girmesi planlanan Fantastic Beasts 3, geçtiğimiz günlerde, pandemi şartlarının da etkisiyle 15 Aralık 2022’ye ertelendi.

Windows 10 Pro Satın Al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle