Marvel, ‘Hawkeye’ Dizisinin Finaline Kadar İzlenmesi Gereken Filmlerin Listesini Paylaştı!

Marvel, ‘Hawkeye’ Dizisinin Finaline Kadar İzlenmesi Gereken Filmlerin Listesini Paylaştı! Stüdyo, Jeremy Renner ve Hailee Steinfeld’in  başrolünde olduğu Hawkeye dizisinin final bölümüne kadar izlenmesi gereken filmler listesini paylaştı.

Dizinin final bölümü yayınlanmadan önce Hawkeye dizisinin Twitter hesabından izlenmesi gereken Marvel filmerinin listesi paylaşıldı.

Listede Thor, The Avengers, The Avengers: Age of Ultron, Captain America: Civil War, Avengers: Endgame, Black Widow ve Hawkeye dizisinin ilk 5 bölümü yer aldı. Dizi 24 Kasım’da Disney +’ta yayınlanmaya başlamıştı.  Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame’in arasındaki 5 yıllık zaman diliminde geçen dizi, New York’ta ailesi ile iyi zaman geçirmek isteyen Clint Barton’ın hikayesini ele alıyor.

Dizide Vera Farmiga, Kate Bishop’ın annesi olarak karşımıza çıkacak. Tony Dalton, The Swordsman; Fra Fee, Kazi; Zahn McClarnon, William Lopez; Alaqua Cox, Maya Lopez’i canlandıracak. Tabii Jeremy Renner’ı Hawkeye, Hailee Steinfeld’i ise Kate Bishop olarak karşımıza çıkıyor.

6 bölümden oluşan dizi bugün yayınlanacak bölüm ile final yapacak.

 

 

 

 

You May Also Like

Daniel Brühl ve Macaulay Culkin, pandemi gerilimi ‘Rich Flu’da rol alacaklar!

Susan Sarandon animasyon dizisi ‘The Movers’da rol alacak!

‘Indiana Jones 5’tan ilk görsel yayınlandı!

Kuş Uçuşu’ndan İlk Fragman Yayınlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.