Matthew McConaughey’in Yeni Projesi Belli Oldu!

Matthew McConaughey‘in yeni projesi belli oldu!  Park Chan-wook ve Matthew McConaughey ikilisi bir araya geliyor. Collider‘da yer alan habere göre ikili Amazon filmi “The Brigands of Rattlecreek”de birlikte çalışacaklar.

“Oldboy,” “The Handmaiden,” ve “The Little Drummer Girl” gibi yapımların yönetmenliğini üstlenen Park Chan-wook, filmin yönetmen koltuğunda oturacak. Filmin senaryosu ise “Bone Tomahawk” ve “Brawl in Cell Block 99” yapımlarının senaristi S. Craig Zahler tarafından kaleme alınacak.

Film, korkunç bir fırtına sırasında kasabada korkunç olaylara neden olan grubu bulmaya çalışan doktor ve şerifin hikayesini ele alıyor. Haberlere göre McConaughey’i doktor rolünde izleyeceğiz.

“The Dallas Buyer’s Club”daki performansıyla Oscar alan McConaughey, “White Boy Rick,” “The Dark Tower,” ve “The Beach Bum” gibi yapımlarda da rol aldı.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com