‘Mayor of Kingstown’ Dizisinden İlk Fragman!

‘Mayor of Kingstown’ dizisinden İlk Fragman! Taylor Sheridan ve Hugh Dillon‘ın yaratıcısı olduğu dizinin kadrosunda Jeremy Renner ve Kyle Chandler yer alıyor. Dizi 14 Kasım’da Paramunt +’ta yayınlanacak. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak.

Mayor of Kingstown, Michigan’ın Kingstown bölgesinde yaşayan siyaset simsarı McLusky ailesinin hayatını ele alıyor. McLusky ailesi, hapishane sistemini kendi çıkarları için kullanan bir aile olarak biliniyor. Dizide Renner ve Chandler iki kardeşi canlandıracak.

Dizinin kadrosunda kadrosunda Dianne Wiest, Aidan Gillen, Emma Laird, Derek Webster, Taylor Handley, Hugh Dillon, Pha’rez Lass, Tobi Bamtefa, Hamish Allan-Headley, James Jordan ve Jason Kelley gibi isimler de bulunuyor.

Mayor of Kingstown, Sheridan’ın Paramount + ile yaptığı uzun süreli anlaşmanın son projesi olacak. Sheridan daha önce Yellowstone: 1883, Land Man ve 1666 dizilerini yapmıştı.

Kaynak: Collider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com