Michael Keaton, ‘Batgirl’ Filminde Batman’i Canlandıracak!

Michael Keaton, ‘Batgirl’ Filminde Batman’i Canlandıracak! Keaton, HBO Max’in yeni süper kahraman filmi “Batgirl”de Bruce wayne karakterine hayat verecek. Keaton, Tim Burton imzalı 1989 yapımı Batman filminde de aynı rolde karşımıza çıkmıştı.

Batgirl filminde Keaton, Leslie Grace ile başrolü paylaşacak. Filmle ilgili detaylar henüz bilinmese de yapımın, Gotham polis şefi Jim Gordon’un kızı Barbara Gordon karakterine odaklanması bekleniyor.

Warner Bros., Keaton’ın filmde rol almasıyla ilgili haberlerle ilgili bir açıklama yapmadı. Daha önce Zack Snyder’sın “Justice League” filminde karaktere hayat veren J.K. Simmons‘ın karakteri canllandıracağı duyurulmuştu. Batgirl filminde Brendan Fraser ise kötü karakter Firefly’a hayat verecek.

2022’de yayınlanması planlanan filmin henüz net tarihi belli değil. Batgirl’ün prodüksiyon çalışmaları Londra’da başladı. Filmin yönetmenliğini “Bad Boys for Life”tan hatırlayacağımız Adil El Arbi  ve Bilall Fallah üstlenecek. Senaryoyu ise Christina Hodson (“Bumblebee,” “The Flash”) kaleme alıyor.

2022 yılında Keaton, Warner Bros.’un macera yapımı “The Flash”ta da karşımıza çıkacak.

Kaynak: Variety

 

You May Also Like

James Cameron, son ‘Avatar’ filmini yönetmeyebilir!

Taron Egerton, Wolverine rolü için görüşmelere başladı!

“Ah Belinda”nın çekimleri tamamlandı!

Özge Borak’lı ‘Leyla Hanım’dan Tanıtım Fragmanı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.