Neil Patrick Harris, “Matrix 4″un Kötü Adamı Olacak!

Neil Patrick Harris’in Matrix 4‘da kötü adamı canlandıracağı konuşuluyor. Wachowski’lerin 1999’da yayınlanan ilk filmi bilim kurgu sinemasına yeni bir soluk getirmeyi başarmıştı. Ancak devam filmleri “The Matrix Reloaded” ve “The Matrix Revolutions” aynı etkiyi yaratamamıştı.

Warner Bros., serinin devam filminin 2021’de vizyona gireceğini duyurmuştu. Lana Wachowski‘nin yönetmenliğini üstleneceği filmin detayları ise paylaşılmamıştı. Bilinen, Keanu Reeves‘in ikonik karakter Neo rolüne, Carrie-Anne Moss‘un ise Trinity rolüne geri döneceği. Geri döneceği konuşulan isimler arasında Lambert Wilson (The Merovingian) ve Jada Pinkett Smith (Niobe) de bulunuyor.

Yahya Abdul-Mateen, Neil Patrick Harris ve Jessica Henwick‘in de kadryoya dahil olduğu açıklanmış ancak hangi rolde olacakları açıklanmamıştı. Söylentiler, Abdul-Mateen‘in Morpheus rolüyle, Neil Patrick Harris ise kötü karakter olarak karşımıza çıkacak.

Kaynak: Screenrant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com