Odessa Young ve Logan Lerman ‘Shirley’ Filminde Rol Alacak!

Odessa Young ve Logan Lerman ‘Shirley’ filminde rol alacak! Filmin yönetmen koltuğunda Madeline’s Madeline, Collective: Unconscious ve Butter on the Latch filmlerinden hatırlayacağımız Josephine Decker bulunuyor. Hollywood Reporter‘da yer alan habere göre filmin çekimleri önümüzdeki günlerde New York’ta başlayacak.

Susan Scarf Merrell‘in aynı isimli romanından beyazperdeye uyarlanan yapımın senaryosu Sarah Gubbins tarafından kaleme alınacak.

Young ve Lerman filmde genç evli bir çifti canlandıracak.  Yeni bir hayata başlayacaklarını hayal eden çift kendilerini Shirley Jackson’ın bir sonraki romanına ilham olacak yem olarak bulacaklar. Filmde hayalet hikayesi  ‘The Haunting of Hill House’un yazarı Shirley Jackson karakterine ise Elisabeth Moss hayat verecek. Moss, The Handmaid’s Tale dizisinde canlandırdığı Jackson karakteriyle Emmy ödülü kazanmıştı.

Odessa Young’ı yakında ‘Assassination Nation’ isimli gerilim filminde ve Sam Taylor-Johnson‘ın A Million Little Pieces isimli dram filminde izleyeceğiz. Lerman’ı en son The Vanishing of Sidney Hall filminde ve Brad Pitt ile birlikte rol aldığı Fury filminde izledik.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle