Reese Witherspoon, Legally Blonde 3’te rol alacak

Reese Witherspoon, Legally Blonde 3‘te rol alacak. Başrolünde Reese Witherspoon’un yer aldığı Legally Blonde serisi devam edecek. Deadline‘da yer alan habere göre ilk iki filmde Elle Woods karakterine hayat veren Witherspoon, aynı karaktere hayat vermeye devam edecek.

Serinin ilk filmi Amanda Brown‘ın romanından beyazperdeye uyarlanmış, filmin senaryosu Kirsten Smith ve Karen McCullah tarafından kaleme alınmıştı. Luke Wilson, Selma Blair, Victor Garber ve Ali Larter gibi isimlerin rol aldığı filmin yönetmenliğini ise Robert Luketic üstlenmişti. İlk film tüm dünyada 141 milyon dolar gişe hasılatı yapmıştı.

2003 yılında vizyona giren ve 124 milyon dolar gişe hasılatı yapan Legally Blonde 2: Red, White & Blonde‘ın oyuncu kadrosunda ise Sally Field ve  Regina King gibi isimler yer almıştı. Filmin yönetmenliğini Charles Herman-Wurmfeld üstlenmişti.

Serinin üçüncü filminin senaryosunun ilk filmde olduğu gibi Kirsten Smith ve Karen McCullah imzalı olması bekleniyor. Filmde Witherspoon’a kimlerin eşlik edeceği ise henüz bilinmiyor.

 

 

You May Also Like

‘See How They Run’dan İlk Fragman!

‘Thirteen Lives’tan Fragman Yayınlandı!

Daniel Craig başrollü ‘Knives Out 2’ prömiyerini Toronto Film Festivali’nde yapacak!

Cennete Bilet filminden ilk fragman yayınlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.