Regina King, Çizgi Roman Uyarlaması ‘Bitter Root’u Yönetecek!

Regina King, Çizgi Roman Uyarlaması ‘Bitter Root’u Yönetecek! Canavarlarla dolu film 1924 Harlem Rönenansı döneminde geçecek. One Night in Miami, ile ilk yönetmenlik deneyimini yaşayan King, çizgi roman uyarlaması Bitter Root‘u yönetecek. Filmin yapımcılığını King, Ryan Coogler ile birlikte üstlenecek.

David F. WalkerSanford Green ve  Chuck Brown’ın yaratıcısı olduğu Bitter Root‘un senaryosunu Bryan Edward Hill, kaleme alıyor.

Bitter Root, New York City’ye inen hayal edilemez bir kötülükle yüzleşen, bir zamanlar büyük canavar avcılarından oluşan parçalanmış bir aileyi konu alıyor. Nesiller boyunca, Sangeryeler, çağın önyargısını besleyen doğaüstü bir güç tarafından enfekte olanları avladı ve iyileştirdi, insanları canavarlara dönüştürdü. Birçok Sangerye görev sırasında ölmüş olsa da, hayatta kalan aile üyeleri, bir istilayı engelleme umuduyla yaratıkları kurtarmak ya da öldürmek için kaçınılmaz bir seçeneğe sahip.

Kaynak: Collider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com