Rotten Tomatoes 2024’ün en iyi korku filmleri listesini açıkladı!

Rotten Tomatoes 2024’ün en iyi korku filmleri listesini açıkladı! Rotten Tomatoes, 2024 yılının en karanlık ve kasvetli filmleri listesini açıkladı. Yüzlerce film ve televizyon eleştirmeninin görüşlerine dayanarak; beğenme ve beğenmeme oranlarıyla hesaplanan Tomatometer puanına göre Late Night with the Devil / Şeytanla Bir Gece ilk sırada yer aldı.

Korku severler tarafından heyecanla beklenen filmin yönetmenliğini Colin Cairne ile birlikte Cameron Cairnes üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise David Dastmalchian, Laura Gordon, Fayssal Bazzi ve Ian Bliss gibi başarılı oyuncular bulunuyor.

Şeytanla Bir Gece’nin konusu ne?

Johnny Carson’ın rakibi Jack Delroy, ülke çapındaki uykusuzluk çekenlerin uzun süredir güvendiği bir arkadaş olan ‘Gece Baykuşları’ adlı ortak talk show’a ev sahipliği yapmaktadır. Ancak dizinin reytingleri Jack’in karısının trajik ölümünden sonra düşer. Talihini tersine çevirmek için çaresiz kalan Jack, 31 Ekim 1977’de eşi benzeri olmayan bir Cadılar Bayramı özel etkinliği planlar ama kötülüğü Amerika’nın oturma odalarına salmak üzere olduğundan habersizdir.

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç’in resmi posteri yayınlandı!

“Furiosa: Bir Mad Max Destanı”nın yeni posteri yayınlandı!

21 filmi Oscar alan ünlü yapım şirketi Participant Media faaliyetlerini durduruyor!

43. İstanbul Film Festivali başladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir