Scarlett Johansson’dan Kadın Kahramanlardan Oluşacak Marvel Filmine Destek!

Scarlett Johansson‘dan kadın kahramanlardan oluşacak Marvel filmine destek! ‘Avengers: Endgame’de Spider-Man’i Thanos’tan korumak üzere bir araya gelen kadın süper kahramanların destansı savaş sahnesinin ardından Marvel hayranları, kadın kahramanların bağımsız bir film için bir araya gelip gelmeyeceğini merak etmeye başladılar. ‘Captain Marvel’ın yıldızı Brie Larson, başroldeki diğer kadın oyuncular ile birlikte Marvel Studios’un başkanı Kevin Feige‘e bu konuyu açtıklarını dile getirdi.

Variety ile yaptığı bir röportaj sırasında, Scarlett Johansson da filmde canlandırdığı Black Widow karakteri ölmesine rağmen Feige‘i bu konuda zorladığını belirtti.

Feige, tamamı kadın kahramanlardan oluşan bir filme sıcak baktığını dile getirse de henüz projeye yeşil ışık yakmadığını belirtti. Marvel’in ilk kadın liderli filmi ‘Captain Marvel’, dünya çapında 1 milyar dolardan fazla hasılat elde etmişti.

Johansson, Mayıs ayında vizyona girecek olan ‘Black Widow’ başrol oynuyor. Cate Shortland tarafından yönetilen ‘Black Widow’ filminin oyuncu kadrosundaki isimler arasında; Rachel Weisz (The Favourite), Florence Pugh (Midsommar), O. T. Fagbenle (The Handmaid’s Tale) ve David Harbour (Stranger Things) yer alıyor.

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Can Evrenol imzalı “Sayara”, prömiyerini Cannes’da yaptı!

Cem Yılmaz duyurdu: GORA 4 geliyor!

Garfield yaratıcısından dikkat çeken açıklamalar!

“IF” 35 milyon dolarla gişe beklentilerinin altında kaldı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir